:חיפוש | כתבו עליי | תקנון האתר | הפוך לדף הבית
4.5 ומעלה - מומלץ מאוד (רוצו מהר למה אתם מחכים) 4 - 4.4 - סטנדרטי אך מומלץ (לשבת בכיף) 3.9 ומטה - לא מומלץ. קראו היטב את הדיווח
10comm - מערכת תגובות למסעדות

( נעים להכיר, 10comm) מערכת תגובות למסעדות הושקה לאחרונה לקהל הלקוחות המבקר במסעדות ומאפשרת ללקוחות לשלוח תגובות ישירות אל בעל המסעדה ולשתף אותו בחווית הביקור בה.

כולנו אוהבים לשבת במסעדות ובבתי קפה ולהתפנק בארוחות עשירות וטעימות. נכון, מי לא?

לרבים מאיתנו מוכרת התחושה שאנחנו מגיעים למסעדה ומצפים לחוויה טעימה, מהנה ומיוחדת, אך לעיתים קורה שאנו מתאכזבים וכל החוויה לה ציפינו מתפוגגת. במצב דומה חלקנו היה שומר את האכזבה בפנים, מתלונן למלצרים, כותב פוסט זועם בפייסבוק או מחפש דרכים דומות להוציא את התסכול.

אנו רוצים להציג בפניכם דרך חדשה שתאפשר לכם לשתף את האדם הנכון. נניח לדוגמה שיש לכם תלונה על מסעדת "גורמה" (שם פיקטיבי) ואתם מחפשים דרך להתלונן, כעת יש לכם אמצעי להעביר את התלונה ישירות לאדם הנכון:


מערכת התגובות לעסקים  10COMM.COM

המערכת מאפשרת ללקוחות המבקרים במסעדות, לשלוח תגובות אל בעלי המסעדות בכל הנוגע לחווית הביקור. בין אם בעל המסעדה נוכח במקום ובין אם לא, יכולים הלקוחות לשתף אותו ולספר לו האם הם היו מרוצים מהביקור במסעדה או שלא. תלונה על מסעדה, שירות גרוע, מנות קטנות מדי או מחיר יקר מדי, כל אלה הן סיבות טובות להכנס למערכת ולשלוח תגובה אל בעל המסעדה.

לבעלי המסעדות ניתנת האפשרות לקבל פידבקים מקהל הלקוחות, דבר אשר יביא לשיפור חווית הלקוח ולהגדלת שביעות רצונם הכללית. בנוסף מציעה המערכת כלי אנליטי אשר מנתח עבור בעל המסעדה את התגובות הקיימות ומאפשר לו לקבל נתונים סטטיסטיים אודות הדירוגים במערכת. את הנתונים מציגה המערכת בצורה גרפית ובצורה כמותית: אחוזים, מספרים וממוצעים ואותם ניתן לקבל לפי חתכי זמן נבחרים, לדוגמה: יום מסוים או תקופה מסויימת בחודש. פונקציונליות זו של המערכת מסייעת לבעלי המסעדות לזהות נקודות חולשה וחוזקה במסעדה.

אופן השימוש במערכת הינו קל ופשוט. בכדי לשלוח תגובה אל בעל המסעדה, נדרש להיכנס לדף הראשי במערכת, לבחור את העסק הרצוי ולמלא עליו תגובה. מייד אחר כך תשלח התגובה לחשבונו האישי של בעל המסעדה והשאר הוא כבר היסטוריה...

נציין שמערכת התגובות הינה חינמית, גם לסועדים וגם לבעלי המסעדות, והרישום בה אופציונלי.

ניתן להכנס למערכת מכל טלפון נייד, טאבלט או ממחשב רגיל, כאשר חווית המשתמש המירבית היא דרך כניסה מטלפון נייד או מכל טאבלט לסוגו.

 

לסיכום נאמר שהשימוש במערכת יטיב הן עם בעלי המסעדות והן עם הלקוחות.

 

אז שיהיה לכולכם שימוש נעים וכמובן, בתיאבון!

 

למעבר לאתר 10COMM.COM לחץ כאן 

 

(ניתן לצפות בצילומים ברזולוציה יותר גבוהה דרך הגלריות)

מה דעתכם על המסעדה?
 גרועה  בינונית  טובה  טובה מאוד  מצויינת
       
כניסה למשתמשים
אי-מייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
   
סקר החודש:
לאן אתם שולחים אותי לדווח? הפעם איטלקיות (לחצו על שמות המסעדות)
רונימוטי
גוסטו
אמורה מיו
איל פסטיו
ארנסטו
תוצאות ההצבעה
קטגוריות מסעדות:
נעים להכיר
כשרות
משלוחים / TA
בשרים
עממיות / עדות
ארוחות בוקר
ת"א והסביבה
חיפה והצפון
ירושלים והסביבה
השרון
מרכז
דרום
דורון: 050-5199009 | doron@doronrest.co.il
Atar2b דורון מבקר במסעדות - כל הזכויות שמורות   2011   ©   |   עיצוב ובנית אתרים