:חיפוש | כתבו עליי | תקנון האתר | הפוך לדף הבית
4.5 ומעלה - מומלץ מאוד (רוצו מהר למה אתם מחכים) 4 - 4.4 - סטנדרטי אך מומלץ (לשבת בכיף) 3.9 ומטה - לא מומלץ. קראו היטב את הדיווח
בורגרים - הרצל 7, תא
(TA מומלץ) השבוע הזמנו החבר`ה מהעבודה המבורגרים ממסעדת בורגרים שנפתחה לפני מספר חודשים, מסעדה יחסית חדשה באזור. מדובר במסעדת מזון מהיר, לכאורה, לא הושקע כסף רב בעיצוב של המקום, ואין מלצרים. נגשים לדלפק ומזמינים ישירות מן המטבח. מזון מהיר, לכאורה, שמקבלים את האוכל, מבינים שמדובר באוכל איכותי שלא נופל מכל מסעדת בשרים נחשבת. ההמבורגרים שמוגשים הם קטנים מאוד, 80 גר בלבד לכל המבורגר. כל המבורגר נח לו בתוך לחמניה פיצית עם ירקות ומקבלים מיונז מתובל בפלפלים חלפינו שמיוצר במקום, טעים מאוד.
מנה עסקית כוללת 2 או  3 המבורגרים, כאשר בלחמניות ניתן לקבל המבורגר בקר, כבש, מרגז פיקנטי,עוף מתובל או מנה צמחונית. ההמבורגר מבשר בקר הוא משובח וטעים, לא הזבל הסטנדרטי ששמים בדר"כ בלחמניות. ההמבורגר מכבש גם הוא טעים ביותר. מסעדות רבות שמנסות להיות קצת מקוריות ונותנות אופציה להמבורגר מבשר כבש, בסופו של דבר מתקבלת התחושה של קבב בלחמניה. פה אין את התחושה הזו וההמבורגר כבש מוצלח במיוחד. אחד מהחבר`ה במשרד הזמין את המרגז הפיקנטי ולא התלהב. מההמבורגרים של הבקר והכבש היתה תמימות דעים - טעים מאוד. הצ`יפס גם הוא טעים מאוד. הם פורסים את התפו"א לפרוסות עגולות שנכנסות לשמן. התוצאה נהדרת. פרוסות תפו"א שמזכירות בצורתן תפוצ`יפס, אך מעט עבות יותר וטעימות מאוד. גם טבעות הבצל שלהם לא רעות בכלל. (21.11.2009)
2) קרוב לשנה עברה מאז הדיווח האחרון. מאז הזמנתי משם לא מעט פעמים ועד היום לא נפלתי אפילו פעם אחת. רוצה רק להוסיף שבתוספות קיימת כיום אופציה של "חצי חצי", כלומר חצי מהצ\'יפס המעולים וחצי טבעות בצל ללא תוספת מחיר. מומלץ. התפריט מעט גדל אם כי המבחר עדיין מצומצם, אבל זה בסדר. חוץ מההמבורגרים המעולים אין צורך בכלום. לטעמי ההמבורגרים נוסף טעם של בקר מעושן (סמוקי) שגם הוא טעים. אני מצרף הפעם גם תמונות ומעדכן את המחירים (6.12.2010).
מחירים:
2 בורגרים - 26 ש"ח
3 בורגרים - 34 ש"ח
עסקית (בשעות 12:00 - 17:00) - 2 בורגרים + ציפס - 33 ש"ח
עסקית 3 בורגרים + ציפס - 41 ש"ח
לסיכום: מומלץ (מתוך האפשרויות מומלץ, ככה ככה, לא מומלץ)
מה דעתכם על המסעדה?
 גרועה  בינונית  טובה  טובה מאוד  מצויינת
       
כניסה למשתמשים
אי-מייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
   
סקר החודש:
לאן אתם שולחים אותי לדווח? הפעם איטלקיות (לחצו על שמות המסעדות)
רונימוטי
גוסטו
אמורה מיו
איל פסטיו
ארנסטו
תוצאות ההצבעה
קטגוריות מסעדות:
נעים להכיר
כשרות
משלוחים / TA
בשרים
עממיות / עדות
ארוחות בוקר
ת"א והסביבה
חיפה והצפון
ירושלים והסביבה
השרון
מרכז
דרום
דורון: 050-5199009 | doron@doronrest.co.il
Atar2b דורון מבקר במסעדות - כל הזכויות שמורות   2011   ©   |   עיצוב ובנית אתרים